Cristiano Ronaldo nedavno je postao otac po drugi put, a porodica Ronaldo postala je bogatija za blizance Matea i Evu.
Portugalski igrač je prije nekoliko godina dobio sina Cristiana Juniora uz pomoć surogat majke, a tako je bilo i u ovom slučaju sa blizancima. Međutim, poznato je da će Ronaldo uskoro dobiti i četvrto dijete s obzirom da je njegova djevojka Georgina Rodriguez u petom mjesecu trudnoće.
Ipak, čini se da Ronaldo nema namjeru da se tu zaustavi jer je priznao da želi još djece. Portugalac je u izjavi za španske medije otkrio koliko želi imati djece. Bit će zanimljvo vidjeti da li će se Georgina usaglasiti s tim.
"Cristiano Junior je veoma sretan i jako dobro se ponaša prema svom bratu i sestri. Rekao mi je da želi imati još braće i sestara. On želi magičan broj, a to je da imam sedmero djece i mislim da će tako i biti", rekao je Ronaldo.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru
Hrvati će biti bijesni kada vide šta je nakon utakmice izjavio Stevan Jovetić: "Bolji su, ali..."
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Nije baš previše dobro
Samo tri dana nakon utakmice sa Austrijom iz Njemačke stižu jako loše vijesti za Barbareza!
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Press konferencija nakon pobjede nad BiH