Nekadašnji defanzivac Liverpoola Jamie Carragher se oglasio povodom transfera Coutinha u redove Barcelone.
Poznato je da Barcelona želi da pojača svoju ekipu, a Coutinho je igrač kojeg najprije hoće da vide u svojim redovima, pogotovo ako Nou Camp napusti Neymar.
Povodom odlaska Coutinha iz Redsa, odlučio se oglasiti i Jamie Carragher, koji je dres Liverpoola nosio 17 godina.
"Nadamo se da ga možemo zadržati još 12 mjeseci", istakao je Carragher.
"Nema sumnje da će u jednoj fazi svoje karijere Coutinho poželjeti da zaigra u Barceloni ili Real Madridu, kao što mnogu južnoamerički igrači rade. Barcelona i Real su dva najveća kluba na svijetu koji uvijek imaju najbolje igrače", rekao je Jamie.
"Nadamo se da će i sljedeće sezone nositi dres Liverpoola, što mislim da hoće, a onda ćemo vidjeti kako će se stvari odvijati", istakao je bivši defanzivac Redsa.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Šef Plavih poprilično jasan
Admir Adžem očitao lekciju igraču Željezničara kratkog fitilja: "Nisi iznad tima"
Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Crna Gora u četvrtfinalu
Ajkule 'pojele' Kanađane - Semafor je 'eksplodirao', Crnogorci slave
Projekat je dosta ambiciozan