Nekadašnji fudbaler Arsenala i Rome Gervinho je danas postigao svoj vjerovatno najljepši gol u karijeri.
Fudbaler iz Obale Slonovače bio je strijelac spektakularnog pogotka iz voleja na utakmici Shanghai Shenhue i njegovog Hebeija, kojim je njegov tim u 4. minuti došao u vodstvo.
Gervinho je sa dvadesetak metara uhvatio volej i fantastično pogodio za 1:0, ali to nije bilo dovoljno Hebeiju koji je na kraju poražen sa 3:2.
U svakom slučaju, Gervinhov pogodak će se dugo pamtiti.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Takva ponuda se ne odbija
Padaju svi rekordi u spektakularnom transferu! Real Madrid nije odolio, spremni su prodati Vinicusa
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Crvena zvezda još ne odustaje