RK Bosna BH Gas na otvaranju Lige prvaka upisala je pobjedu protiv Chamberyja te tako na najbolji mogući način otvorila evropsku sezonu. Junak pobjede bio je golman Studenata, Nebojša Grahovac, a na njegov račun sipao je komplimente i trener Chamberyja.
"Golman Bosne nas je pobijedio. Odavno nisam gledao golmana da ovako brani. Ovo je doista bila njegova noć. Svojim intervencijama utjerao je strah u kosti mojim igračima i on je najzaslužniji za pobjedu domćina", reko je odmah nkon susreta trener Chamberyja, Phiillipe Gardnet, te dodao:
"Pravo da vam kažem iznenađen sam sjajnom igrom Bosne. Nismo ovo očekivali, ali život ide dalje. Mislim da je utakmica bila kvalitetna i sigurn sam da će Bosna svim ekipama iz grupe u Sarajevu napraviti probleme. Mi se već od ovog trenutka okrećemo drugim susretima, a domaćinima ćemo uzvratiti na sjajnom gostoprimstvu i nadam se da ćemo mi u Francuskoj slaviti."
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Suđenje u decembru, prijeti mu doživotni zatvor
Zvijezda okovana u lance - Umjesto na terenu do kraja života će iza rešetaka
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Teške optužbe iz Prištine