Liga prvaka (M)

Gorenje teško poraženo od Skjerna

Haseljić se nije upisao u strijelce

Ekipa Gorenja Velenja našeg reprezentativca Ibrahima Haseljića je na gostovanju kod Skjerna u utakmici 10. kola Lige prvaka poražena s 35:20.

Zagreb nemoćan protiv Barcelone

Liga prvaka, 9. kolo

Rukometaši PPD Zagreb poraženi su u 9. kolu Lige prvaka na svom terenu od Barcelone rezultatom 24:32.

Dva pogotka Burića u novom trijumfu Nantesa

Kiel nije uspio savladati Wislu

U okviru 9. kola Lige prvaka za rukometaše u grupi D je Nantes čije boje brani naš Senjamin Burić na domaćem terenu savladao Holstebro.

PSG nanio Barceloni prvi poraz

Liga prvaka za rukometaše

U velikom derbiju 6. kola Lige prvaka za rukometaše PSG je bio bolji od Barcelone (33:26).

Drama u Kolnu pripala Veszpremu

Terzićeva ekipa u finalu Lige prvaka

Rukometaši Veszprema drugi su finalisti Lige prvaka. Naime, nakon što je Kielce u prvom polufinalnom susretu savladalo PSG (28:26), Veszprem čije boje brani i naš Mirsad Terzić je u drugom polufinalu bio bolji od Kiela (31:28).

Bez Barcelone na završnom turniru u Kolnu

Kiel i Veszprem u polufinalu

Nakon Kielcea plasman na završni turnir Lige prvaka za rukometaše osigurali su Veszprem našeg Mirsada Terzića i Kiel.

Velika pobjeda Veszprema u Skoplju

Remi Flensburga i Kielcea

U prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka Veszprem čije boje brani i bh. reprezentativac Mirsad Terić u Skoplju je savladao Vardar (29:26), dok su Flensburg i Kielce odigrali bez pobjednika (28:28).