Olympiacos je u svoje redove doveo Hollisa Thompsona.
Ovaj 26-godišnji krilni košarkaš potpisao je jednogodišnji ugovor sa timom iz Grčke.
On je u NBA ligi nastupao za Philadelphiu i New Orleans i ovo mu je prvi angažman u Evropi.
"Veoma sam uzbuđen. Čuo sam i naučio mnogo toga o klubu i Grčkoj. Jedva čekam da sezona počne", rekao je Thompson, preosi zvanična stranica kluba.
Thompson je prethodne sezone odigrao 40 mečeva u NBA ligi i prosečno je postizao 5.1 poena i 2.8 skokova, dok je tokom cijele karijere u NBA ligi ima prosek od 7.7 poena i 3.1 skokova po meču.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Teške optužbe iz Prištine