Iskusni Ognjen Đelmić mogao bi u narednim danima pojačati FK Željezničar, odnosno po drugi put obući dres Plavih sa Grbavice.
Đelmić je iz Željezničara otišao u mađarski Debrecen, ali se u posljednje vrijeme nije naigrao. Prebačen je u B tim tog kluba, a sada će i definitivno se razići sa Mađarima.
"Još uvijek sam u Debrecenu, ali sam završio sa njima", kazao je ovaj 28-godišnjak za SportSport.ba, te potvrdio kontakte sa Željezničarom.
"Bilo je kontakata sa Željezničarom. Međutim, u ovom trenutku ne znam gdje ću. Kada dođem u BiH za koji dan imat ću više informacija", kazao je Đelmić.
Đelmić je u našoj zemlji pored Željezničara nastupao i za Zvijezdu Gradačac, Drinu Zvornik, Laktaše, Borac, Olimpik i Čelik. U Premijer ligi je upisao više od 150 nastupa, a nastupao je i u Kazahstanu, te Srbiji.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Slavili sa minimalnih 1:0
Igru briši, bodove piši: Hrvati jedva pobijedili Farska Ostrva, zna se šta Dalića najviše zabrinjava
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
To će biti dan za pamćenje