Mladi napadač Liverpoola i U20 reprezentativac Engleske, Sheyi Ojo će ponovo igrati u Championshipu, ovoga puta u dresu Fulhama.
Naime, ovaj talentovani 20-godišnji napadač je već boravio na nakoliko posudbi, a u Championshipu se okušao kao igrač Wigana i Wolverhamptona.
Ojo je za prvi tim Liverpoola do sada odigrao 13 utakmica, ali je svjestan da bi u ekipi Jurgena Kloppa imao veoma limitiranu minutažu, te se odlučio "brusiti zanat" u Fulhamu, ekipi koja je prošle sezone uspjela izboriti nastup u play-offu za plasman u Premier ligu.
Fulham je remizirao u prve tri utakmice nove sezone Championshipa, a trener ove ekipe, Slaviša Jokanović, u mladom fudbaleru Liverpoola vidi igrača koji bi Fulhamu mogao donijeti prijeko potrebnu efikasnost u napadu.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Donio odluku
Svetislav Pešić više nije selektor Srbije!
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Ponovo je bio bez dlake na jeziku i isprozivao Piksija kao nikad prije
Ovakav udar na režim se ne pamti! Zbog ovih riječi Rade Bogdanović više neće moći na TV ekrane
Nadamo se da će konačno dobiti dozvolu da sudi i bh. prvenstvo