Nekadašnji engleski selektor Steve McClaren i zvanično je u Maccabiju iz Tel Aviva.
Pedesetšestogodišnji stručnjak je u izraelskom klubu postao savjetnik trenera Jordija Cruyffa, koji je, interesantno, nastupao za Manchester United kada je McClaren bio pomoćnik Alexu Fergusonu.
McClaren je bez posla bio od marta, kada je dobio otkaz u Derby Countyju, a na stolu je imao i ponudu Heartsa.
"Cruyffa dobro poznajem iz dana u Manchester Unitedu. Mnogo ga poštujem i namjeravam da mu pomognem i u Evropi i u izraelskom prvenstvu. Ovo je veoma zanimljiv izazov za mene", rekao je McClaren, prenose inostrani mediji.
Maccabi je inače prošlu sezonu u Izraelu okončao na drugoj poziciji. Za ovaj klub odnedavno igra bivši reprezentativac BiH Tino Sven Sušić.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Obraćanje medijima u Plavom salonu
Adžem: Bolji smo tim, imali smo manje sreće
Sramota u punom smislu riječi