Povremeni bh. reprezentativac Haris Duljević debitovao je danas u dresu Dynamo Dresdena.
Bivši ofanzivac Sarajeva danas je zaigrao za tim iz Dresdena, koji je poražen na gostovanju kod Bochuma s 3:2 u jednoj dobroj utakmici.
Duljević je u igru ušao u 60. minuti, a u 73. minuti dobio je javnu opomenu.
Dynamo je poveo golom Heisea u 11. minuti, ali je Bastians s dva gola do poluvremena donio Bochumu preokret. U nastavku Aosman donosi Dresdenu izjednačenje, ali je Hinterseer u finišu pogodio za 3:2 trijumf domaćina.
Bochumu je ovo prva pobjeda i sada ima četiri boda, koliko nakon tri kola ima i Dresden.
Danas su još igrali Union Berlin i Bielefeld, a taj meč završen je rezultatom 1:1, dok je Dusseldorf s 2:1 slavio u gostima kod Sandhausena.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Džikić je poznat po mislu za ironiju
"Ja sam Srbin, to je zemlja inače poznata po savršenom miru i strpljenju"
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Želju mu nije mogao ispuniti