Istra uzela bod

Dinamo se provukao u Puli

Zagrebački Dinamo nije uspio da dođe do pobjede kod Istre u Puli u 10. kolu HNL-a. Ovaj veoma uzbudljiv meč završen je rezultatom 0:0.

Dobar meč viđen je u Puli. Oba tima su igrala otvoreno, a pobjeda je lako mogla otići na obje strane.

Međutim, falila je završnica. Promašene su velike šanse u ovom duelu, a dvije je imao i bh. napadač Armin Hodžić.

Istra je u 86. minuti postigla gol. Vojnović je zatresao mrežu zagrebačkog tima, ali je sudija poništio gol zbog ofsajda.

Ostalo je do kraja 0:0 i Dinamu je ovo drugi remi u sezoni, dok je Istra osvojila važan bod u borbi za opstanak.

Armin Hodžić je na terenu proveo 20 minuta, dok Amer Gojak nije dobio šansu za igru.