Trener madridskog Reala Zinedine Zidane planira dovođenje nekoliko novih imena na Santiago Bernabeu.
Ako ostane na klupi Kraljeva francuski stručnjak će pokušati da dovede nove igrače, a prvi na listi pojačanja je fantastični veznjak Tottenhama Dele Alli.
Navodno, Real je već započeo pregovore sa Spursima. U zamjenu im nude hrvatskog veznjaka Matea Kovačića, a spremni su dodati još veliku novčanu sumu kako bi osigurali usluge 21-godišnjeg fudbalera.
Iako ima samo 21 godinu, Alli je u ovom trenutku bez ikakve sumnje jedan od najboljih veznjaka svijeta. Na terenu radi prava čuda i nije nikakvo čudo što ga u svojim redovima žele vidjeti najveći evropski klubovi.
Alli je ove sezone nastupio u sedam utakmica za Tottenham, a postigao je tri pogotka.
Pored Allija, navodno je Zidane zainteresovan za dovođenje Roberta Lewandowskog i Christiana Pulisića.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
I BiH bi potpisala slično
Na Balkanu napravljeno fudbalsko čudo, UEFA udarila zabranu: I danas je ukras države
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Rossonerima baš sada treba