Atletico Madrid poražen je od Chelseaja rezultatom 2:1 u okviru drugog kola Lige prvaka.
Rezultat je do posljednje minute utakmice bio izjednačen, a onda je Michy Batshuayi postigao gol i bacio navijače Atletica u očaj.
Ipak, nakon kraja utakmice u centru pažnje našao se Diego Costa, koji je prije par dana upravo iz Chelseaja prešao u Atletico.
Nakon posljednjeg sudčevog zvižduka na utakmici ovaj napadač je u nevjerici spustio glavu na ruku i djelovao je kao da ne vjeruje šta se desilo u posljednjoj minuti susreta.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku
Dalić ovo nije zaslužio: "Čekam dan da odeš, zbog tebe sam izgubio želju za reprezentacijom"
Specijalni pred novom avanturom