Reprezentativac Bosne i Hercegovine Sead Kolašinac odlično se privikao na svoj novi klub Arsenal, u koji je ljetos stigao iz Schalkea kao slobodan igrač.
Ako pitate menadžera Topnika Arsenea Wengera, upravo to i jeste razlog zbog kojeg je Kolašinac pomalo nepravedno zapostavljen od medija kada dođe vrijeme da se pohvale pojedini fudbaleri Arsenala.
"Dobro znam zašto niko ne priča previše o Kolašincu. To je samo zato što njegov transfer u Arsenal nije bio skup, doveli smo ga besplatno", rekao je Wenger, te dodao:
"Ali, najbitnije je da on pokazuje kvalitet zbog kojeg je doveden i za sada sam veoma zadovoljan njegovim nastupima i načinom na koji igra".
Kolašinac je od dolaska u Arsenal već postigao dva pogotka, uz isto toliko asistencija. Ustalio se u prvoj postavi Arsenala i po svim parametrima je jedan od najboljih fudbalera Topnika u ovoj sezoni.
Nakon sedam odigranih kola u Premier ligi, Arsenal se nalazi na petoj poziciji na tabeli sa 13 bodova, a Kolašinac je nastupio na šest utakmica i ukupno je na terenu proveo 516 minuta.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Ne žele ga gledati u Kataru