Prema posljednjim informacijama iz Moto GP svijeta, Aleix Espargarao, vozač Aprilije neće biti dio utrke šampionata u Maleziji 29. oktobra zbog povrede ruke.
Ne tako dobar prošli vikend u Australiji za španskog vozača, obliježila je i povreda, kada je izletio sa staze, te tom prilikom slomio kost domalog prsta lijeve ruke.
Vozač Aprilije nije htio da ide na opreaciju, jer bi zbog toga morao propustiti utrku u Maleziji, ali, ipak će morati da ide na operativni zahvat, tako da neće voziti na stazi u Sepangu.
Povodom ove situacije oglasio se Aleix putem svog instagram profila i napisao sljedeće:
"Večeras se vraćam kući. U ruci osjećam ogroman bol."
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Na Marakani milioni, ali...
Turci objavili zaradu Crvene zvezde od prodaje Cherifa Ndiayea - Nije ono čemu su se nadali
Spustio se nekoliko rangova niže