Turski fudbaler Arda Turan napušta Barcelonu u januaru.
Prema navodima španskih medija, 30-godišnji fudbaler će se vratiti u ekipu Galatasaraya u kojoj se stekao veliko fudbalsko ime, a u ovom timu će boraviti na posudbi do juna naredne godine. Klub iz Istanbula će za šestomjesečnu posudbu izdvojiti milion i po eura.
Nakon završetka posudbe turski velikan će imati pravo otkupa ugovora, što će se na kraju vjerovatno i dogoditi.
Turan je karijeru počeo u Galati gdje je igrao do 2011. godine. Transfer karijere je ostvario prije dvije godine kada je za 34 miliona eura prešao u Barcelonu, ali se tamo nije naigrao.
U prethodne dvije sezone Arda je odigrao ukupno 53 utakmice i postigao je 19 pogodaka.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ubacio čak 39 poena protiv naše reprezentacije
Fontecchio "razbio" BiH, pa stao pred kamere i posebnu pohvalu uputio jednom bh. reprezentativcu
Nije tome mjesto na stadionu
Srbija na nogama zbog scena u Novom Pazaru, igrači Zvezde šokirani
Zna se kome je posvećena ova pobjeda
Da ti srce pukne: Atić nakon historijskog uspjeha objavom rasplakao cijelu Bosnu i Hercegovinu
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji