Džeko napustio trening prije vremena

Reprezentativni napadač Bosne i Hercegovine Edin Džeko završio je prije vremena današnji trening Wolfsburga, ali nije riječ o ozbiljnijoj povredi.

Naime, u sklopu priprema za susret Bundeslige koji prvak Njemačke igra sa Mainzom, održan je trening fudbalera Wolfsburga, a reprezentativca Bosne i Hercegovine Edina Džeku trener Armin Veh poslao je nešto prije kraja u svlačionicu, nakon jednog udarca u nogu.

Međutim, ne radi o ozbiljnoj povredi, te će Džeko biti spreman za bundesligaški duel sa Mainzom, koji je na programu sutra, ali i što je za nas sve mnogo važnije, Dijamant će biti spreman i za susret baraža za odlazak na Svjetsko prvenstvo 14. novembra sa Portugalom u Lisabonu.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.