Baka svim srcem uz Vitez
Slišković poručio Karačiću: Nadam se da ćeš dobiti Sarajevo
Vitez je danas u Mostaru poražen od Zrinjskog sa 3:0 u susretu 17. kola Premijer lige BiH.
Ekipa Branka Karačić je sve do 56. minute uspijevala da odoli napadima Plemića, ali su na kraju ipak doživjeli težak poraz.
U narednom kolu Vitez dočekuje ekipu Sarajeva. To će biti još jedan težak ispit za posljednjeplasirani tim Premijer lige BiH, a trener Zrinjskog Blaž Slišković im je poželio sreću u ovom duelu i nada se da će Vitez slaviti protiv Bordo tima.
"Branko puno sreće. Nadam se da ćeš uzeti Sarajevo", rekao je nakon press konferencije trener Plemića Blaž Slišković i dobio je očekivan odgovor.
"I ja se nadam da ću ih dobiti", rekao je gostujući trener.
Vitez je trenutno posljednji tim Premijer lige sa samo sedam osvojenih bodova.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Pomaže Rossonerima i van terena