Splitski Hajduk je četvrti učesnik 28. po redu memorijala "Andrija Anković" koji će 02.02. i 03.02. biti održan na stadionu Perica Pavlović u Gabeli.
Već ranije učešće su potvrdili NK GOŠK, HŠK Zrinjski i FK Sutjeska Nikšić, a vrijedni čelnici GOŠK-a tražili su još jedan klub koji bi dodatno privukao pažnju navijača, ali i medija.
Dogovor je na kraju pao sa Splićanima koji su prihvatili učešće, te je očekivati pravi spektakl u ovom malom hercegovačkom gradiću.
Titulu od prošle godine brani aktuelni bh. prvak Zrinjski koji je u finalu savladao slovensku Goricu sa minimalnih 1:0.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika