Sloboda je nastavila sa pripremama za drugi dio sezone Premije lige BiH, a danas se na treningu pojavio 23-godišnji Rijad Hajdarevič.
Posljednji angažman imao je u češkom niželigašu Horovičko, a nastupao je i za Duklu Prag, te Stechovice. U BiH je zanimljivo nastupao za omladinske selekcije Sarajeva i Željezničara, ali pravu priliku nije dobio.
Hajdarevič će u narednim danima boraviti na probnom radu, te pokušati zadovoljiti struku Tuzlaka. Večeras će se Slobodi priključiti i iskusni vezista Milan Ćulum koji je proteklih dana boravio u inostranstvu u potrazi za angažmanom.
Za SportSport.ba je kazao da će večeras doći u Tuzlu, ali da nije sigurno da će u drugom dijelu sezone nositi dres Slobode.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Ubacio čak 39 poena protiv naše reprezentacije
Fontecchio "razbio" BiH, pa stao pred kamere i posebnu pohvalu uputio jednom bh. reprezentativcu
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Sve će znati iduće sedmice
Krpić i Komazec pred dolaskom u Slobodu? · Saznajemo
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići