Arsenal danas gostuje Bournemouthu, a susret počinje u 14:30 sati.
Premda smo očekivali duel bh. nogometaša, Asmira Begovića s jedne i Seada Kolašinca s druge strane, to se neće desiti. Naime, Arsene Wenger opet je Kolašinca 'posadio' na klupu.
Arsenalovi navijači ne mogu biti sretni dok gledaju početni sastav za današnji meč, pošto nedostaju i Alexis Sanchez te Mesut Oezil.
Za Sancheza je navodno sve gotovo i on odlazi u Manchester, samo je pitanje da li će potpisati za United ili City, dok je i Oezil na izlaznim vratima Emiratesa, obzirom da mu na ljeto ističe ugovor.
Hoće li trenutnih 11 biti dovoljno da se slavi protiv nezgodnom Bournemoutha, ostjae da vidimo.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Poznato lice mijenja Karija
Srbija već ima novog selektora - Još samo to da saopšte Svetislavu Pešiću!
Šveđani imaju veliku podršku
U Prištini se to ranije nije dešavalo, scene s meča Kosovo - Švedska iznenadile domaće navijače
Ne žele ga gledati u Kataru