Fudbaleri Borca trenutno u Medulinu obavljaju pripreme za drugi dio sezone u BHT Premijer ligi BiH.
Banjalučani ujedno učestvuju i na prestižnom Arena Kupu, a jučer su ostvarili i novu pobjedu protiv hrvatskog prvoligaša Slaven Belupa. Ekipa koja u šampionatu naših zapadnih komšija zauzima sedmu poziciju i često pravi probleme Dinamu i ostalim timovima koji pretenduju na titulu je nadigrana od strane crveno-plavih.
Zadovoljstvo onim što je pokazao Borac ne skriva ni trener ovog kluba Igor Janković.
"Odigrali smo cijelu utakmicu u visokom ritmu. Vidjela se ogromna želja kod igrača. Djelovali smo kao tim. Bilo je još dobrih prilika, ali trebamo biti zadovoljni prije svega odnosom prema grbu koji nosimo. Ova ekipa Borca može još bolje", kazao je šef struke Banjalučana Igor Janković.
Narednu utakmicu na turniru u Medulinu Borac će odigrati u subotu, 27. januara od 15.00 časova, protiv Intera iz Zaprešića.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Potvrdio i njegov novi klub
Enedin Mulalić nastavlja karijeru na Kosovu · Zvanično
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Slavni fudbaler se oglasio pismom