Bivši vozač Formule 1 Jenson Button vrijeme u mirovini provodi sa atraktivnom Brittny Ward.
Button je nakon razvoda sa Jessicom Michibatom okreknuo novi list u svom životu i danas je u vezi sa manekenkom Brittny Ward, a da mu cvjetaju ruže u ljubavi svjedoče i fotografije sa odmora.
Paparazzi su, naime, uhvatili Buttona u toplim krajevima kako sa lijepom Brittny razmjenjuje nježnosti, a nisu propustili ni da ovu Amerikanku fotografišu gotovo golu. Taj kadar je zabilježen u trenucima dok je Brittny izlazila iz vode bez gornjeg dijela kupaćeg kostima.
Brittny se na društvenim mrežama ne libi objavljivati golišave fotografije. Malo ko ostane ravnodušan...
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Sve zbog tuče
Prvi dan fudbala u Srbiji i odmah potpuni haos!
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Turci donijeli veliku vijest