Novinar The Verticala Shams Charania je saopštio da su Clippersi postigli dogovor sa Louom Williamsom, te da će on uskoro i zvanično potpisati novi ugovor.
Navodno će Williams sa Clippersima potpisati novi trogodišnji ugovor i tako definitivno ostati u Los Anglesu, iako je u proteklom periodu nekoliko ekipa, uključujući i Boston Celticse, bilo zainteresovano za njegov trejd.
Inače, 31-godišnji Lou Williams trenutno igra svoju prvu sezonu u dresu Los Angeles Clippersa i ujedno pruža partije karijere. Tako je do sada ima prosjek od 23.3 poena po utakmici i jedan je od najzaslužnijih što su Clippersi i dalje u borbi za play-off uprkos velikom broju povreda koje su zadesile ovu ekipu.
Podsjetimo, Williams je u Clipperse stigao kao dio trejda prilikom kojeg je Chris Paul otišao put Houstona i obukao dres Rocketsa.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se legendarni fudbaler
U noći kad je Srbija paralizovana Vidić krenuo u otvoreno rušenje Vučića, poruka je jasna i glasna
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Navijači u službi politike