Još jedna interesantna priča stiže nam iz Španije.
Glavni lik je nigerijski fudbaler Isaac Success, čovjek koji je trenutno posuđen igrač iz engleskog Watforda u španskoj Malagi.
Međutim, 22-godišnji napadač je u dresu ovog tima odigrao samo 12 minuta. Navodno, trener Malage Jose Gonzalez smatra da je predebeo i da se treba dovesti u red.
Španski mediji tvrde da je Gonzalez priznao kako Success nije spreman za igru i da ima dosta kligorama viška i da još uvijek nije spreman za nastup u La Ligu
"Ja sam bio taj koji je tražio da dođe. Međutim, minute koje bi sad dobijao ne bi mu mnogo značile", poručio je Gonzalez.
Malagi međutim kao i 22-godišnjem fudbaleru ne ide baš najbolje. Trenutno su posljednji na tabeli La Lige i 15 utakmica do kraja će imati težak posao u osiguravanju opstanka.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Navijači u službi politike