Halilović ušao i donio veliku pobjedu Las Palmasu

Velika pobjeda tima sa Kanarskih Ostrva

Fudbaleri Las Palmasa pobijedili su Malagu sa 1:0 u derbiju začelja španske La Lige.

Tri boda timu sa Kanarskih Ostrva donio je Alen Halilović pogotkom u 90. minuti meča.

Važnost utakmice se osjetila u igri oba tima. Kiks bi i jedne i druge lagano otpisao u borbi za opstanak, a na kraju je jedan gol odlučio meč.

Alen Halilović je šansu za igru dobio u 62. minuti. Šansu je i iskoristio i 90. minuti je sjajno pogodio za veliko oduševljenje domaćih navijača i prednost od 1:0.

Do kraja Malaga nije mogla napraviti ništa i na kraju je Las Palmas došao do velika tri boda u borbi za opstanak.