Prema pisanjima holandskog De Telegraafa, direktor omladinske akademije Barcelone Jose Mari Bakero je proteklog vikenda gledao utakmicu Ajaxa i Zvollea (1:0), a on u Holandiji nije boravio samo turistički.
Navodno, on je u Holandiju stigao kako bi pomno pratio četvoricu najtalentovanijih fudbalera Ajaxa, za koje je Barcelona izuzetno zainteresovana.
Riječ je o Matthijsu de Ligtu, Frenkieju de Jongu, Donnyju van de Beeku i sinu nakadašnjeg napadača Barce, sjajnom Justinu Kluivertu.
Baracelona je zainteresovana za svu četvoricu, s obzirom da se smatra da se radi o zaista velikim talentima, dok pojedini analitičari smatraju da bi mladi Justin Kluviert (18) mogao postati bolji fudbaler i od svog oca.
Veliki potencijal posjeduje i 20-godišnji De Jong koji već sada može na visokom nivou igrati na nekoliko pozicija, dok je De Ligt trenutno jedan od najboljih mladih štopera na svijetu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Turci donijeli veliku vijest