Fudbaleri AEK-a iz Atine su se sinoć oprostili od takmičenja u Evropskoj ligi za ovu sezonu.
Grčki velikan je u Kijevu remizirao sa Dinamom odigravši 0:0, što je nakon 1:1 iz prvog susreta u Atini bilo dovoljno Ukrajincima da prođu u osminu finala.
Međutim, lako se moglo desiti da AEK prođe dalje jer je tokom većeg dijela susreta bio bolji tim na terenu, ali i promašio jednu fantastičnu priliku za vodstvo.
Iranac Masoud Shojaei našao se doslovno sam pred praznim golom, ali je uspio da ga prebaci iako su već svi vidjeli loptu u mreži.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Poznato lice mijenja Karija