Trener Zrinjskog Blaž Slišković nezadovoljan je zbog činjenice da njegov tim Pod Bijelim brijegom nije uspio da pobijedi Radnik.
Meč je završen neriješenim rezultatom 1:1, a Slišković ističe da njegov tim nije ni zaslužio da pobijedi.
"Nismo zaslužili da pobijedimo bez obzira na šanse. Rezultat je realan. Mi ne možemo biti zadovoljni sa ovim bodom jer nas je udaljio od prvog mjesta. Ipak, nadam se da ćemo već protiv Željezničara pokazati bolju igru"; istakao je Slišković, te je dodao:
"Nismo ušli agresivno i muški u meč, primili smo naivno gol. Uspjeli smo se na vrijeme vratiti, ali nismo uspjeli realizirati nadmoć", dodao je.
"Imali smo zasluženu prednost, ali imali smo sreće na kraju. Ipak, nakon svega viđenog zasluženo smo osvojili bod", rekao je trener Radnik Mladen Žižović
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Nikog ništa ne pita