Jedinstvo se i dalje nada opstanku
Safet Nadarević: U Jajce idemo kod sportskih prijatelja da se nadigravamo
Jedinstvo se nalazi u vrlo teškoj situaciji, ali kad se posjete trenizi ekipe uoči se, pored predanog rada, jedan zdrav duh, zrači velika pozitiva, a plod toga su srčane igre na utakmicama.
Poznajući bivšeg reprezentativca BiH Safeta Nadarević koji je u istinu bio veliki borac, nema izgubljene lopte, a on to u jednom opuštenom ambijentu, ali i radno prenosi na svoju ekipu.
Uvjek skroman na upit kako će sutra u Jajcu, srdačno odgovara:
"Mi smo ekipa koju su svi otpisali, za mnoge smo već ispali, ali ja sam sportaš u srcu i idemo iz utakmice u utakmicu pokušati nemoguće, a to ostanak u ligi, u Jajce idemo kod sportski prijatelja da se nadigravamo".
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Pomaže Rossonerima i van terena