Željezničar i Široki Brijeg su danas remizirali na Grbavici odigravši 1:1, a gol udluke je u sudijskoj nadoknadi postigao golman Plavih Vedran Kjosevski.
Široki je odigrao veoma dobru utakmicu, ali na kraju ipak nije došao do sva tri boda.
"Ostaje žal, posebno nakon ovakvog primljenog gola. Bilo je prilika da ranije riješimo utakmicu, ali nismo bili precizni. Koštala nas je nesmotrenost u finišu", rekao je trener Širokog Goran Sablić, te dodao:
"Idemo se pripremiti za Radnik, ako je moguće odigrati na istom ovom nivou jer danas smo stvarno bili jako dobri".
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Press konferencija bh. tima
Barbarez pred San Marino poručio: "S te strane sigurno da imam neki osmijeh na licu"
Želju mu nije mogao ispuniti
Kramarić razočarao amatera sa Farskih Ostrva, imao jedno pitanje za Hrvata, odgovor je bio kratak
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji