Promijenjen trener
Nova promjena u reprezentaciji Srbije pred Svjetsko prvenstvo
Reprezentacija Srbije napravila je još jednu promjenu u stručnom štabu manje od dva mjeseca pred početak Mundijala u Rusiji.
Dio stručnog štaba više nije Slobodan Pavković, a ovu odluku je saopštio selektor Mladen Krstajić.
"Prekinuta je saradanja sa pomoćnim trenerom Slobodanom Pavkovićem. Imamo različite stavove u vezi sa poslom i stvarima koje želim da uradim u narednom periodu. Slobodanu zahvaljujem na svemu, a umjesto njega biće angažovan Ljubiša Ranković", rekao je selektor Orlova Mladen Krstajić.
Prethodno je Krstajić izvršio i promjenu kapitena. Traku je od Branislava Ivanovića preuzeo Aleksandar Kolarov, a i sam Krstajić je na klupu stigao nakon što je otkaz dobio Slavoljub Muslin koji je osigurao plasman na Svjetsko prvenstvo.
Srbija se u Rusiji takmiči u grupi E zajedno sa selekcijama Brazila, Švicarske i Kostarike.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Onda je shvatila da nije realno