Gabeljani proslavili veliku pobjedu
Nevaljala u svlačionici GOŠK-a: Ti voliš nju, a tebe ja...
GOŠK je danas kao gost savladao Slobodu sa 2:1 i tako vjerovatno obezbijedio opstanak u Premijer ligi BiH.
Strijelci za GOŠK bili su Nardin Mulahusejnović i Dino Hasanović, koji su zajedno sa ostatkom ekipe proslavili veliku pobjedu u svlačionici tuzlanskog stadiona.
Fudbaleri GOŠK-a su zapjevali Cecin hit "Nevaljala", a njihova pjesma se orila svlačionicom nakon utakmice.
GOŠK sada ima 33 boda i zauzima drugo mjesto u Ligi za opstanak, a Čeliku koji je u opasnoj zoni 'bježi' velikih osam bodova.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Sve će znati iduće sedmice
Krpić i Komazec pred dolaskom u Slobodu? · Saznajemo
Press konferencija selektora Bosne i Hercegovine
Jasna poruka Barbareza pred Austriju: "Da razmišljam o bodu ne bih se bavio ovim poslom"
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske