Nasmijao sve prisutne

Ko bi rekao da igra za Manchester United? De Gea u kombiju došao na trening

Endin Čaušević

Fudbaleri Manchester Uniteda jučer su odradili standardni trening, a u centru pažnje bio je golman ovog tima David de Gea.

Engleski mediji redovno prate treninge timova iz Premiershipa, odnosno "vozni park" fudbalera ovih ekipa. Jučer su u centru pažnje bili igrači Manchester Uniteda, a posebno je oduševio David de Gea.

Dok su Romelu Lukaku i Jesse Lingard došli u svojim skupim sportskim automobilima De Gea je odlučio da šokira sve prisutne. Naime, španski golman je ovaj put odlučio da na trening dođe u kombiju.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.