Darijo Srna ipak neće karijeru nastaviti u redovima grčkog PAOK-a. Naime, Srna će nakon 15 godina napustiti Šahtar, ali će umjesto Grčke karijeru nastaviti u Italiji.
Tako bar tvrdi italijanski novinar Gianluca Di Marzio koji navodi da je Srna viđen u Cagliariju te da će uskoro potpisati jednogodišnji ugovor sa ovim klubom.
Iskusni nogometaš je sa Šahtarom osvojio čak deset titula prvak, a zbog kazne nacionalne antidopinškog centra Ukrajine na teren će se vratiti 22. augusta ove godine.
Srna je ponikao u Hajduku, a za reprezentaciju Hrvarske je ubilježio čak 134 nastupa uz 22 pogotka.
Cagliari je proteklu sezonu u Seriji A završio na 16. mjestu.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Sinoć debitovao i odmah postigao pogodak
Kerim Alajbegović objavom digao Bosnu na noge, spomenuo i Džeku, a onda se Edin "javio" u komentaru!
Ponovo je među Zmajevima
Bosz shvatio da je vrag odnio šalu, odmah je prišao Bajraktareviću, a ishod - neočekivan
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nalaze se u problemu pred zadnje kolo
Španci uzdrmani zbog pobjede BiH protiv Grčke: "Okrenuli su grupu naopačke"
Nakon blijede predstave protiv Kipra