Pisao u stihovima
Jusuf Nurkić se posvađao sa pola Facebooka nakon posta o bh. košarkašima
Bosanskohercegovački košarkaš Jusuf Nurkić večeras se posvađao sa brojnim Facebook korisnicima zbog svog statusa u reprezentaciji BiH.
Nakon što je naš nacionalni tim u Tuzli izgubio od Francuske sa čak 50 razlike u okviru kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, Nurkić je odlučio da pošalje poruku podrške svojim povremenim saigračima.
"Glavu gore momci, slijedi drugi krug. Idemo dalje!", napisao je Nurkić što je izazvalo lavinu komentara nezadovoljnih navijača koji Nurkiću zamjeraju što se po ko zna koji put nije pojavio na reprezentativnom okupljanju.
Ipak, ono što se nije očekivalo su Nurkićevi odgovori. NBA centar se posvađao sa većinom onih koji su mu ostavili komentar, a zanimljivo da je odgovarao većinom u stihovima.
Da ne dužimo, pogledajte i sami ispod teksta kako to izgleda:
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Andrija Maksimović konačno otišao