Rade Zagorac je završio epizodu u španskom Betisu, te je konačno stigao u Partizan.
Naime, ovaj mladi krilni košarkaš se odavno povezuje sa Partizanom, a nakon mnošta špekulacija on je konačno i stigao u breogradski klub.
Inače, 22-godišnji Zaograc je karijeru počeo u Mega Leksu, a 2016. godine su ga Boston Celticsi izabrali 35. pickom na draftu i odmah trejdovali Memphis Grizzliesima.
On je nastupao za Grizzliese na Ljetnoj ligi 2017. godine, ali se nije uspio izboriti za mjesto u ekipi.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Slavni fudbaler se oglasio pismom