Švedski navijači privukli pažnju
Muškarci u suknjicama bili su glavna atrakcija na tribinama
Reprezentacija Švedske eliminisana je u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva.
Nije ova selekcija mogla napraviti ništa protiv Engleske i lagano je poražena sa 2:0, te su navijači ove selekcije razočarani napustili stadion u Samari.
Međutim, tokom utakmice četvorica navijača Švedske su privukla veliku pažnju. Odlučili su se obući kao žene i u suknjicama su se pojavili na tribinama stadiona.
Naravno, bili su glavna atrakcija. Svi su gledali u njih, ali su na kraju u suzama i razočarani napustili stadion.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Očekuje nas pravo ludilo!
Poznati svi parovi nokaut faze EuroBasketa!
To će biti dan za pamćenje