Neočekivani rezultati
Mnogi su iznenađeni kada su vidjeli ko je preuzeo Ronaldov tron u Realu u prodaji dresova
Real Madrid je ostao bez svoje najveće zvijezde nakon što je Cristiano Ronaldo odlučio da napusti klub i karijeru nastavi u Juventusu.
Ronaldo je u Real Madridu proveo devet godina i s ovim klubom osvojio je sve što je mogao. Mnoge je iznenadio odlukom da ovog ljeta napusti kraljevski klub i karijeru nastavi u Juventusu kojeg je izabrao za novi izazov u svojoj karijeri.
Portugalac je Realu donosio mnogo toga na teren, ali i van njega posebno kada je u pitanju marketing. Očekivano je da je Ronaldov dres bio najpopularniji među navijačima, te da je Portugalac bio ubjedljivo prvi na listi kada je u pitanju prodaja dresova.
Prema pisanju madridskih medija što se tiče prodaje dresova sada je najpopularniji Luka Modrić što je iznenadilo mnoge. Dres Modrića se najviše prodaje od svih igrača Real Madrida, a mnogi vjeruju da mnogo utjecaja na to ima i minulo Svjetsko prvenstvo.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Odabrali susjednu zemlju
Žestok udarac za Hrvatsku, dvojica ne žele nositi dres Vatrenih - "Želje tih momaka su sada jasne"
Portugalac je napravio ogromnu grešku
Dominik Livaković je večeras udario šamar Joseu Mourinhu kakav niko nikad nije: "Sad je sve jasno"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Mijenja stručni štab