Portugalski napadač Andre Silva napustiće Milan.
Kako navode turski mediji, ekipa Galatasaraya dogovorila je sa Rossonerima jednogodišnju posudbu 22-godišnjeg fudbalera koji nije imao dobru prvu sezonu među Rossonerima.
Iako je plaćen čak 40 miliona eura taj novac nije opravdao. Postigao je samo 10 golova u 40 utakmica i konstantno se tokom sezone govorilo o njegovoj prodaji.
Wolverhampton se nudio dosta puta. Dogovor je bio navodno jako blizu, ali na kraju od transfera nije bilo ništa. Galata je potom iskoristila šansu, uspjela je završiti posao i Silva će u narednoj sezoni nositi dres ovog tima.
Nije poznato koliko će turski velikan izdvojiti novca za posudbu ovog fudbalera, ali je sigurno da će za njih predstavljati veliko pojačanje.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Press konferencija bh. tima
Barbarez pred San Marino poručio: "S te strane sigurno da imam neki osmijeh na licu"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima
RTS je večeras iznenadio cijelu Srbiju - Bole riječi kojim su opisali poraz od Turske
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Nijemac brutalno iskren