Danas su odigrane još tri utakmice 1. kola Premijer lige BiH za juniore (U19).
Sarajevo je kao gost savladalo Borac u Banjoj Luci sa 2:0, a strijelac oba gola bio je Arnes Junuzović koji je pogađao u 29. i 45. minuti.
Uspješan gost bio je i Široki Brijeg, koji je rezultatom 3:1 bio bolji od Zvijezde 09. Domaći su poveli u 5. minuti golom Dejana Živkovića, a ključni momenat utakmice dešava se u 34. minuti kada u igru ulazi Daniel Lukić.
Igrao se 43. minut kada je Lukić pogodio za poravnanje, a zatim je u 77. i 90+3 minuti pogađao za pobjedu Širokobriježana.
Meč Travnika i Slobode okončan je rezultatom 1:0. Domaći su na Piroti nakon prvih 45 minuta vodili sa 1:0 golom Muhameda Arnauta, da bi bod gostima donio Asim Muratović u 62. minuti susreta. Travnik je kraj utakmice dočekao sa igračem manje zbog isključenja Emira Baltića u 75. minuti.
Prvo kolo Premijer lige BiH za juniore bit će kompletirano sutra, kada je na rasporedu meč Radnika i Veleža.
Promo
Donacije stigle na adrese pet humanitarnih udruženja
U igri na humanost svi pobjeđuju: Mozzart nastavio plemenitu misiju
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama
UŽIVO: Gundogan ima novi klub, Pavlović napustio Milan · Uživo
Neobičan potez zvijezde Nuggetsa
Nikola Jokić je postao ogroman problem za Srbe - Razlozi su bizarni!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima