Propali pregovori
Vukušić, ipak, ne dolazi u Zrinjski
Hrvatski napadač Ante Vukušić ipak neće pojačati Zrinjski iz Mostara.
Proteklih dana se govorilo kako bi popularni Sinjski dijamant sjaj mogao pokušati da vrati u Premijer ligi Bosne i Hercegovine, ali od toga neće biti ništa.
Zrinjski i ovaj napadač nisu uspjeli da se dogovore i Vukušić će ostati bez kluba još neko vrijeme, a Zrinjski bez novog napadača.
Podsjetimo, radi se o igraču koji je upisao jedan nastup za reprezentaciju Hrvatske, a nakon što je na ljeto 2012. godine dres Hjaduka zamijenio onim Pescare, njegova karijera je krenula silaznom putanjom, pa je u posljednjih nekoliko godina igrao za njemački Greuther Furth, slovenski Tosno i poljski Grudziadz.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Cijena je 30 miliona eura
Počeli pregovori o transferu Kerima Alajbegovića!
Naveden i razlog
Država na nogama, planira se rušenje stadiona koji je više od sporta
Po kratkom postupku
Real se odrekao zvijezde i to besplatno: "Ne treba nam ni euro"
Nakon utakmica odigranih sinoć i jutros
Evo kako izgleda poredak trećeplasiranih reprezentacija i kakve su šanse BiH za prolaz dalje!
Kalkulacije su počele