U čast bivšeg fudbalera ovog tima

Vietto u Fulham stigao kao Zoro

Argentinski napadač Luciano Vietto stigao je posljednjeg dana prelaznog roka u Fulham.

On je došao na posudbu iz Atletico Madrida, a u novom klubu se pojavio sa maskom junaka Zoroa.

On je to uradio u čast svog sunarodnjaka koji je nekada također nosio dres Fulhama Facunda Save. Nekadašnji argentinski napadač i današnji trener je golove svojevremeno slavio upravo stavljajući masku ovog junaka na lice.

Naravno, Vietto je samo jučer imao vremena za šalu, a već za vikend počinje ozbiljan posao obzirom da njegov Fulham u okviru 1. kola Premiershipa dočekuje Crystal Palace.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.