Rooney oduševio Amerikance
"Ovdje sam došao da pošteno radim, a ne samo da uzmem novac i nestanem"
Engleski napadač Wayne Rooney oduševio je američku javnost svojim igrama u dresu DC Uniteda.
Rooney je već postigao tri gola u dresu novog kluba u koji je nedavno stigao iz Evertona. Također, nekadašnji napadač Manchester Uniteda oduševio je mnoge na meču protiv Orlanda kada je spasio siguran gol protivničke ekipe, odmah zatim asistirao za pobjedu od 3:2.
Američka javnost je oduševljena igrama engleskog napadača, ali prvenstvenom njegovim pristupom igri od dolaska u MLS. Ipak, Rooney je poručio da mu nije jasno zašto je to tako, te da nije došao u Ameriku kako bi šetao po terenu, već želji ostaviti srce na terenu kao i uvijek.
"Nije mi jasno zašto se ljudi čude što sam borben jer sam cijelu karijeru takav. Možda su neki mislili da ću doći ovdje i šetati po terenu jer sam možda bolji od drugih. Ne, to nije tako. Ovdje sam došao da pošteno radim, a ne samo da uzmem novac i nestanem", rekao je Rooney.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
To će biti dan za pamćenje
Bosanci pišu najljepšu fudbalsku priču u Evropi: Klub iz petog ranga igra historijsku utakmicu
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica
Opći haos nastao u Srbiji zbog promjene stadiona za utakmicu sa Albanijom: "Za sve je kriv Vučić..."
Spustio se nekoliko rangova niže