(Foto: EPA)

Trener Juventusa mijenja tim protiv Lazija

Allegri sasvim iskreno: Ronaldo može i na klupu!

Midhat Šljivak

Torinski Juventus će sutra u jednom od derbija 2. kola Serije A ugostiti rimski Lazio.

Šampion Italije je teškom pobjedom kod Chieva počeo sezonu (2:3). Prva domaća utakmica je sada veliki izazov jer dočekuju velikog rivala Lazio.

Trener Bianconera Massimiliano Allegri je najavio određene promjene u timu. Ima dilema kada je sastavljanje prvog tima u pitanju.

"Biće nekoliko promjena. Moram donijeti danas odluku o Matuidiju. U dubroj je formi, iako se kasno priključio ekipi. Također, danas ću odlučiti o Paulu Dybali. Uskoro ćemo igrati utakmice svaka tri dana i promjene u timu biće prirodne", istakao je Allegri.

Istakao je da ne treba čuditi ako i Ronaldo u nekim utakmicama završi na klupi.

Potražite više informacija na temu Serie A:

"Ronaldo je pravi šampion koji je se izgradio sa ogromnim radom i žrtvom. On je pravi primjer i podigao je letvicu ovdje. Ronaldo nikad neće biti na klupi? To se može dogoditi", poručio je Allegri.

Meč Juventusa i Lazija igra se u subotu od 18 sati.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.