Wolverhampton vodi sa 1:0

Katastrofalna odluka sudije: Boly rukom postigao gol protiv Cityja

Endin Čaušević

Fudbaleri Manchester Cityja trenutno igraju u gostima protiv Wolverhamptona meč trećeg kola engleskom Premiershipa.

Wolverhampton je krenuo veoma hrabro u ovaj meč od prve minute, a u prvom dijelu vidjeli smo nekoliko sjajnih prilika na obje strane. Ipak, do vodstva su prvi stigli gosti.

U 57. minuti nastala je erupcija oduševljenja kada se zatresla mreža Cityja za 1:0. Asistirao je Moutinho, a gol je postigao Boly. Ipak, jasno se vidjelo da je igrač domaćih loptu udario rukom, te je nevjerovatno da to sudija nije vidio.