Nakon što su Maksimir napustili Armin Hodžić i Ivan Fiolić, Dinamo je obavio još jednu prodaju.
Samo mjesec dana nakon što je napustio 18 godina iz Dinama je otišao u supertalentovani defanzivac David Čolina, kojeg su "modri" dali Monacu za pravi sitniš - nešto više od miliona eura.
Za Čolinu su se prethodnih sedmica raspitivali još Juventus, Manchester City i Arsenal, koji su bili spremni ponuditi od 500 do 800 hiljada eura, no ponudu koju je poslao Monaco na Maksimiru nisu mogli odbiti jer je mladi nogometaš želio otići.
Da je posao završen saopštio je i Monaco na zvaničnim stranicama, navodeći da će Čolina odmah biti priključen prvoj momčadi, a ovim transferom francuski tim je dugoročno riješio pitanje lijevog beka.
Čolina je potpisao trogodišnji ugovor sa Monacom.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Onda je shvatila da nije realno