Ruši rekorde
Nevjerovatna je brojka golmana koje je barem jednom u životu savladao Leo Messi
Lionel Messi je postigao gol iz slobodnjaka protiv PSV-a u 32. minuti susreta prvog kola Lige prvaka.
Messi je nagovijestio još jednu sjajnu sezonu, a gol protiv PSV-a donio je nove rekorde. Kada god Argentinac zabije, onda se pravi razni fakti.
Nakon što je zatresao mrežu gostiju iz Eindhovena, Messi sada na listi "žrtava" ima ukupno 179 golmana protiv kojih je postigao gol.
Osim toga, PSV je 30. različiti tim u najelitnijem klupskom natjecanju kojem je Messi dao gol. Također, nakon Raula je drugi igrač u historiji Lige prvaka koji je postigao gol u 14 uzastopnih sezona.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Košrkaš je javno prozvao Srbiju
Vučić opravdano strahuje! Simanić nikad neće zaboraviti šta mu je uradio Đoković: "Jutros mi je..."
Razbili PSG u finalu