Suočili se pred meč
Brbljivi Conor u centru pažnje: Pio viski, vrijeđao Khabiba i napravio spektakl
Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor suočili su se sinoć pred borilački spektakl 6. oktobra kada će se u oktagonu naći jedan protiv drugog.
Nakon dvije godine McGregor se vraća borbama i odmah će napasti titulu koju drži Khabib, a sinoć su se ova dva borca po prvi put suočila.
Očekivano, sve je kasnilo 40 minuta, a Conor se pojavio sa flašom viskija kojeg proizovdi. Pričao je više nego ikad uz salvu uvreda prema Khabibu.
Oba borca su izmijenila nekoliko teških riječi. Naravno, McGregor je dominirao u 'trash talku' i konstantno je brbljao.
Također, Khabibu je ponudio i čašu viskija, iako zna da je musliman, a sve je završio riječima.
"Ne mogu da vjerujem da je na omjeru 26-0. Nikad nisam sreo amatera koji je neporažen. On je niko u svijetu borbe, apsolutno niko", istakao je Conor.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Simanić se osjeća izdanim