Olimpiku samo bod na Otoci
Selimović: Bili smo jalovi, nije bilo ideje u igri
Veliko iznenađenje vidjeli smo danas na Otoci gdje je Olimpik ugostio posljednjeplasiranog Novog Travnika i na kraju osvojio jedan bod.
Domaći su imali prednost 2:0, međutim gosti se nisu predavali, te su na kraju došli do 2:2.
Mogli su do sva tri boda i u timu sa Otoke sigurno ne mogu nikako biti zadovoljni.
"Prije utakmice sam govorio da će ovo biti veoma teška utakmica. Novi Travnik je igrao loše do sada i igrači su mislili da će lako do pobjede. Bili su opasni na kontre, te je to razlog nediscipline u našoj igri. Drugo poluvrijeme sam ubacio dva zadnja vezna, ali desilo se što se desilo. Bili smo jalovi, nismo imali ideje..., kazao je trener domaćih Esad Selimović.
Olimpik će u narednom kolu u goste Bratstvu.
"Moramo da ih analiziramo i da vidimo njihove dobre i loše strane. Imamo sedmicu do tog meča", dodao je vidno razočarani Selimović.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
15 miliona za defanzivca?
Trojicu u Beogradu čekaju spakovani koferi - Crvena zvezda ruši rekord u spektakularnom poslu
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Utakmica kvalifikacija za Evropsko prvenstvo